Változatos munkalehetőség, biztos háttér.

Dolgozzon velünk!

Asztalos munkatársat keresünk újpesti és nagytarcsai üzemünkbe, biztonsági ajtógyártási üzletágunkhoz.

Cégünk speciális biztonsági ajtók gyártásához, ill. beépítéséhez keres szakképzettséggel és minimum 5 év munkatapasztalattal rendelkező munkatársat. A területen szerzett tapasztalat elvárás, így első sorban azok jelentkezését várjuk, akik korábban már dolgoztak hasonló jellegű munkakörben!

Feladatok:

  • Nyílászárók burkolatának képzése
  • Hőprés- és egyéb asztalos szakipari gépek használata
  • Dekorburkolatok méretezése, felvitele
  • Mart és rátét minták készítése
  • Szegő-, takarólécek gyártása
  • stb.
  • Esetenként részvétel az ajtók beépítésénél

Előny:

  • Kifejezetten biztonsági ajtók gyártásával, beépítésével kapcsolatos szakmai tapasztalat
  • Nyílászárók beépítésével kapcsolatos szakmai tapasztalat

Kérjük, szakmai önéletrajzukkal a megadott e-mail címen jelentkezzenek!

A jelentkezéseket az alábbi elérhetőségen várjuk:

Kerekes Zoltán
Tárgy legyen: Asztalos munka jelentkezés

Maradt még kérdése?

Kérjen személyes találkozót munkatársunktól.